Jaki¶ czas temu byłem użytkownikiem waszego

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
Jaki¶ czas temu byłem użytkownikiem waszego

Wynika to z miłego dla mnie faktu, że 21 lutego 2008 r. spotkałem się w realu z Użytkowniczk± portalu i od tej pory... jeste¶my WE DWOJE, tworz±c nasz własny dwuosobowy portalik wymiany my¶li, uczuć, emocji.

Jaki¶ czas temu byłem użytkownikiem waszego portalu i szukałem życiowej partnerki Dzięki wam w nie długim czasie poznałem drug± swoj± połówkę ,od 6 miesięcy jeste¶my w zwi±zku małżeńskim i jeste¶my szczę¶liwi razem. Zawsze lubiałam przebywać ze starszymi osobami, mam w pamięci moje 5 dni na sali pooperacyjnej w towarzystwie przesympatycznej starszej pani:) To był najlepszy czas we wszytskich szpitalach:)(Zawsze i wszedzie się fajnie bawiłam), ale tamto to było suuper. Kilka miłych słów wypowiedzianych do drugiej osoby sprawi, że poczuje się ona wyjątkowa, doceniona ale… jeśli zamiast rozmawiać na jakiś konkretny temat zaczniesz tylko powtarzać teksty typu: ale ślicznie wyglądasz, ładne masz dzisiaj włosy, zachwyca mnie twój uśmiech - będziesz wyglądał(-a) na niezłą(-ego) desperatkę/desperata.

Jeśli musisz dojechać do miejsca spotkania weź pod uwagę korki, wykolejenie się tramwaju czy złapanie gumy przez autobus. By po prostu fajnie się z Tobą gadało… Jeśli Ci się to uda, to już tylko krok dzieli Cię od kolejnej randki, a może i od następnych… Wygląd jest z pewnością ważny na pierwszej randce, niemniej jednak nie trzeba zapominać wewnętrznych wartościach, bo bez nich randka się skończy prędko i ty znowu będziesz siedział sam w lokalu.

Gdy z kelnerem zamienisz kilka swobodnych zdań, gdy znasz się z szefem restauracji, rozumiesz bez słów z panem parkingowym, nie mówiąc telefonie do znanego mechanika, który już jutro obejrzy jej zarysowane przy parkowaniu drzwi pojazdy samochodowe.

Top