Następna godzina może dwie były super intensywne

Informacje

Dodany: 2018-03-12
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
Następna godzina może dwie były super intensywne

Po chwili spełnienia następuje relaks, uspokojenie.

Organizm jest niemal w stanie szoku tlenowego. Wiele osób twierdzi, że nie można zacząć dnia lepiej. Seks rano to świetny sposób na rozpoczęcie dnia.

Wysiłek fizyczny to szybsza praca serca, krew krąży szybciej i dostarcza do komórek ciała więcej tlenu i substancji odżywczych. Dodatkowo każdy pocałunek to kolejne spalone kalorie (ok. Umyłem tylko szybko swojego kutasa i wyszedłem z łazienki.

- Miło mi, że to ja byłam tą pierwszą. Dopchnąłem na koniec mojego kutasa do samego końca i wystrzeliłem. - Ooooo, taaak... taaaak... nie przestawaj... taaak... aaaaa... zaraz dojdę... Aaaaa...

Po kilkunastu ruchach postanowiłem zaryzykować i wepchnąć go całego do środka. - Powoli - powiedziała - spokojnie i powolutku. Kilkoma wprawnymi ruchami namydliła sobie pupkę i opierając się rękami umywalkę wypięła się w moim kierunku.

To powiedziawszy wstała, podeszła do umywalki i wzięła leżące tam mydło. W pewnym momencie ciotka przerwała zabawę i powiedziała: Raz po raz zmieniała technikę, próbując wepchnąć sobie mojego fiuta głęboko do gardła, bądź to ocierać żołędzia wewnętrzną stronę policzków.

W trakcie kąpieli nie mogłem się opanować i chwyciwszy fiuta ręką zacząłem go znowu masować. - No i już po problemie. Wreszcie Mateusz rozwiązał opaskę, mówiąc, że to koniec.

Następna godzina, może dwie były super intensywne. Natrafiłam na rozpięty rozporek i sztywnego dużego penisa. Lekko przycisnął ramiona i zrozumiałam, że mam uklęknąć.

Oklaski, okrzyki „ale zajebiście”, „zrób to jeszcze”, itd. Krzyczałam niemal, nie nadążając z ruchem dłoni stymulującej łechtaczkę. Trwało to ledwie minutę, jak doszłam.

Top