Oferty seksu

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
Oferty seksu

Oferty seksu

A nawet jak widać Wzniesieniowymi itd… itd… 😦 ,,,, dla mnie ,, na mojego czuja ,, tylko Istoty Opętane Paranoją Posłanniczą ,,, mogą tak bardzo schizofreniczny świat w koło siebie stwarzać ,,, nawet popadając permanentnie w Totalne Sprzeczności ,,, z IDEAMI które Same Głoszą ,,, 😦 😉 ……. Piękniejszej połowy świata kiedyś fajne było ,,,, ale dziś to już nie modne jest ,,,,,, jak to godajom na Świecie ,,,, dziś ptoka nawet Barankowi w dupę wsadzić można ,,, 😉 ,,, i to jest poprawne i chwalebne ,,,, 😦 Ps. Przyroda ,,,, Natura ,,, to kanibal zżerający swoje dzieci ,,,, gdzie nie MA ani Dobrych ,,,, ani Złych intencji ,,,, jest tylko Łańcuch Pokarmowy ,,,, nawet konsumując rzodkiewkę trzeba tym pamiętać ,,,,,, Jesz teraz aby potem być zjedzony ,,,, 😀 ❤

,…… resztę pominę taktownym milczeniem…… nawet to całowanie boćków też potraktuję jako czynność zbędną i szkodliwą dla obu stron…. Morale ……Zwierzęta nie interesują się czymś takim jak ‘Morale', a ludzie na ogół nie wiedzą co z tym ‘Morale' począć…… 😉 U Człowieka Rozwija się Coś Takiego jak INTUICJA, która Może, a nawet Powinna w Drodze Ewolucji Świadomości zastąpić i zwierzęcy instynkt samozachowawczy, i też to tzw.

@Dorota 😀 ,,, dokładnie tak jest jak piszesz 🙂 ,,, bo w grudniu będzie już siódmy rok jak Nic Cudownego się Nie Wydarza 😦 ,,,, istoty które nadawały jako Anioły ,,,, Galaktyczni Bracia ,,,, i wszelkie Imiona wzięte z Kabały i Talmudu ,,,,, jakoś zamilkły 😉 ,,, teraz pojawiły się Kobry ,,, 😉 itd.

Zobacz również:
Top